Костюшенко Наталії Сидорівни

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Рада вітати Вас на сайті!/Files/images/рисунок_13.jpg

Сайт створено для музичних керівників та вихователів ДНЗ. На його сторінках зібрані матеріали, які допоможуть в організації свят та занять з музичної діяльності.

Я працюю музичним керівником Центру розвитку дитини "Сонечко" в селищі Катеринопіль.

Стаж моєї педагогічної діяльності-38 років, маю вищу кваліфікаційну категорію.

На музичних заняттях намагаюся розвивати у дітей творче мислення, образну уяву, природну музикальність, ритміку, пластику, вокально-хорові навички

Крім музичних занять, які проводяться двічі на тиждень, організовую свята і розваги у кожній віковій групі, веду вокальний гурток "Веселі нотки".

Як музичний керівник систематично підвищую свій теоретичний і фаховий рівень, педагогічну майстерність, приймаю участь у методичних об'єднаннях, відкритих заходах.

Маючи багаторічний досвід роботи з дошкільнятами, я зацікавилася впливом музики на розвиток творчих здібностей дітей. Поважаючи в кожній дитині особистість, намагаюсь максимально розвинути здібності, закладені природою.

Засобами музики, художнього слова я постійно прагну впливати на розвиток уяви, художнього смаку вихованців, заохочую їх мислити самостійно і неординарно. Особисто мене, як музичного керівника, завжди непокоять одноманітні рухи, відповіді дітей при виконанні творчих завдань. Адже творчість- це вияв ініциативи, винахідливості, вигадки, фантазії..

.В своїй роботі на музичних заняттях використовую елементи системи музичного виховання Карла Орфа. Це дає змогу оптимально поєднувати кілька видів діяльності дошкільників: логоритміку, спів, рух та гру на музичних інструментах, Така синкретична діяльність подобається дітям і, водночас, розвиває їх творчий потенціал, адже діти не лише слухачі чи виконавці, а виступають як творці нового.

З радістю поділюся матеріалами по розвитку творчості у дітей під час занять з музичної діяльності.

/Files/images/SDC11436.JPG

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031